Vind uw lokale technisch adviseur

We hebben wereldwijd een toegewijd team van Gripple verkoopmanagers die samenwerken met trouwe partners en distributeurs om u te ondersteunen bij uw volgende project. Gebruik de onderstaande zoekfilters om uw Gripple-expert te vinden.

Resultaten filteren op
Gecertificeerde distributeur Gripple sales advisor
Group 4 Copy 4@1.5x

Frederik Clinckemaillie

Regional Sales Director

Bouw & Installatie
Benelux

Torhout,
Belgium

+32 471 675 396
f.clinckemaillie@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Thomas Janssen

Account Manager

Bouw & Installatie
West- en Oost-Vlaanderen, Antwerpen

Brugge,
Belgium

+32 470 497 512
t.janssen@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Jonathan Debeus

Account Manager

Bouw & Installatie
Limburg, Brussel, Wallonië

Namur,
Belgium

+32 471 645 932
j.debeus@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Gijs van Daal

Technisch Adviseur

Bouw & Installatie
Midden en Noord Nederland

Rhenen,
Netherlands

+31 61 00 22 898
G.vanDaal@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Perry Peeters

Technisch Adviseur

Bouw & Installatie
Zuid Nederland

Sittard-Geleen,
Netherlands

+31 622 811 788
P.Peeters@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Talel Bouguila

Area Sales Manager

Civiele Bouw
Nederland

Amsterdam,
Netherlands

+33 609 94 08 66
t.bouguila@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Talel Bouguila

Area Sales Manager

Civiele Bouw
België

Brussel,
Belgium

+33 609 94 08 66
t.bouguila@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Talel Bouguila

Area Sales Manager

Civiele Bouw
Luxemburg

Luxembourg,
Luxembourg

+33 609 94 08 66
t.bouguila@gripple.com

Group 4 Copy 4@1.5x

Job Schouten

Area Sales Manager

Landbouw
Nederland

Amsterdam,
Netherlands

+32 470 49 75 12
J.Schouten@gripple.com