Doradca Techniczno - Handlowy

Łódź, Polska Apply before: 30 November 2021

Our difference makes all The Difference

Kim jesteśmy?

Gripple jest znaną na rynku, innowacyjną firmą oferującą linowe systemy podwieszeń do instalacji wentylacji, systemów grzewczych, instalacji elektrycznych, rur, paneli sufitowych, oświetlenia i dekoracji. Działamy na rynku od 1988 roku, obecnie zatrudniamy 900 osób w różnych częściach świata.

Czym się różnimy?

Naszym słowem kluczowym jest innowacyjność, dzięki której Gripple jest liderem w swojej branży. Nasze innowacyjne podejście do osób zatrudnionych, oferowanych rozwiązań oraz przyszłości firmy pozwala stworzyć fantastyczna atmosferę do pracy.

Nasi wszyscy pracownicy są akcjonariuszami!

Jesteśmy przekonani, że naszym największym atutem są pracownicy i dlatego pracownicy uczestniczą w podejmowaniu decyzji. GRIPPLE to światowy lider w produkcji linowych systemów mocowania do stosowania w branży budowlanej. Produkty Gripple to innowacyjne rozwiązania popularne wśród klientów. Sprzedajemy ponad 500 typów produktów w 80 krajach. Swoją pozycję lidera Gripple osiąga dzięki realizowanej idei zrównoważonego rozwoju. Główna siedziba oraz fabryki Gripple znajdują się w Wielkiej Brytanii.

Łódź

Opis stanowiska

  • Tworzenie strategii sprzedaży w danym regionie - sektor budowlany
  • Analiza rynku pod kątem nowych inwestycji
  • Aktywna sprzedaż produktów Gripple
  • Doradztwo i demonstracja rozwiązań technicznych
  • Systematyczna obsługa rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Samodzielności w działaniu, orientacji na cel, odpowiedzialności, gotowości do wyjazdów służbowych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom komunikatywny)

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • Benefity (np. Multisport, pakiet medyczny)

Osoby zainteresowane w międzynarodowym środowisku prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: jobseu@gripple.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gripple sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Gripple sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmżynskiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Before you apply

As part of the application process, you will be asked to upload a copy of your CV with a covering letter. We don’t accept postal applications. We will only use the information you provide to process your application. This online application service is provided for Gripple Limited by People Apps Limited using its People® software. For more about how we use your information, see our Recruitment Privacy Notice.